Ugrás a tartalomra

Bér, TB és Munkaügyi ügyintéző - Veszprém

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Adatszolgáltatások (BFKH, KSH, NAV)
  • Riportolások, nyomonkövetések, jelentés előkészítések,
  • Archiválási feladatok

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések naprakész ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
  • Pontosság, precizitás, analitikus gondolkodás
  • Megbízhatóság, önálló felelősségteljes munkavégzés
  • SAP Payroll rendszer ismerete
  • Középfokú angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás SZÉP kártyára
  • Negyedéves bónusz céges mutatószámok alapján
  • Bejárás támogatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Sportolás támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03219@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása