Ugrás a tartalomra

Bér és tb ügyintéző

Tapasztalattal rendelkező Tb és bérügyintéző munkatársat keresünk szekszárdi munkavégzéssel, stabil, svájci hátterű, válságálló, fém és műanyagipari szektorban fontos szerepű partnerünkhöz.

A munkakör célja általánosan:

A munkavállalók bérfizetésének és társadalombiztosítási ellátásainak ügyintézése, ezzel kapcsolatos ügyviteli, bevallási és adatszolgáltatási feladatok ellátása, valamint egyéb, a szervezet működését elősegítő ügyintézés. A HR vezető munkájának támogatása.

Az alábbi feladatok várnak az új kollégára:

  • Belépő és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés, bejelentés
  • Társadalombiztosítási ellátásokhoz szükséges dokumentumok kezelése,  ellátások megállapítása, számfejtése
  • Adókedvezményekkel kapcsolatos igazolások kezelése
  • Adatszolgáltatás NAV és OEP részére és belső partnereknek, vezetőségnek
  • Utaláshoz, főkönyvi kimutatáshoz és üzleti tervezéshez adatszolgáltatás és nyilvántartások a vállalat vezetőségének
  • Bérnyilvántartás vezetése, bérszámfejtés
  • Munkaügyi és személyi dokumentumok kezelése, személyi nyilvántartások vezetése, frissítése
  • Munkaügyi és béradatok szolgáltatása hatósági vagy belső igényeknek megfelelően
  • Dokumentációk vezetése

Az ideális jelölt az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • TB/bérügyintéző középfokú végzettség
  • hasonló területen 2-3 év tapasztalat
  • munkajogi ismeretek (munkavédelem stb)
  • adózási ismeretek
  • Magabiztos Office ismeretek EXCEL, WORD

Előny: B kategóriás jogosítvány, könyvelési tapasztalat, szekszárdi lakhely

  • Pontos, precíz, gyors, de alapos munkavégzésre való alkalmasság, megosztott figyelemre való képesség, terhelhetőség, adminisztrációs fegyelem képessége. Erős kommunikációs készség, türelmes, barátságos személyiség. (munkavállalókkal való szoros kapcsolat).

Amit mindezért cserébe partnerünk nyújt az új munkatársnak:

  • szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • összetartó, támogató munkacsapat és munkahely
  • stabil, válságálló profillal rendelkező vállalati háttér
  • határozatlan idejű szerződés, kiszámítható munkarend
  • motiváló béren kívüli juttatási rendszer
  • bejárási támogatás

Amennyiben érdekesnek tartja a fenti lehetőséget, küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a berugyintezo_szekszard@dologido.hrszoftver.hu emailcímre, jelentkezése után rövidesen telefonon felkeressük.

Szekszárd, 7100 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 01.12.2021

Állás megosztása