Ugrás a tartalomra

Belsőértékesítési munkatárs – egy élvonalbeli vállalatnál

Csatlakozz a vállalathoz, amely a beléptetési és biztonsági megoldások piacán világszinten az első három vállalat egyike! Közel 16000 alkalmazottal, több mint 130 országban vannak jelen. Aki velük kezd dolgozni, azonnal érzi ezt: kíváncsiak az emberekre és mindig a legjobbat várják tőlük. Az új munkatársakhoz őszintén közelednek és bizalommal üdvözölik őket – ez kultúrájuk része, amely évek óta sikeressé teszi őket. Baráti légkörű, kitűnő csapatban várnak leendő kollégáid és vezetőid. Kellemes munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget és érdekes, változatos munkakört kínálnak

Téged keresünk, ha:

  • szeretsz napi szinten emberekkel foglalkozni
  • kitűnő kommunikációs képességekkel bírsz
  • telefonos értékesítői, ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel
  • legalább érettségivel rendelkezel
  • alapfokú angol nyelvtudással bírsz (írásban és szóban)

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület, Óradna utca

A csapat tagjaként elengedhetetlen szereplőjévé válhatsz a Szerviz üzletág mindennapjainak az új installálásokról, modernizációkról gyűjtött információkkal és meglévő partnereink felkeresésével. Mindehhez nincs szükséged műszaki ismeretekre, hiszen minden szükségesre megtanítanak az innovatív termékportfólióval kapcsolatban.

Feladataid lesznek:

  • Ügyfélkör kiépítése telefonon és e-mailben
  • Karbantartási ajánlatok és szerződések elkészítése, nyomon követése, nyilvántartása és az ehhez fűződő adminisztráció elvégzése
  • Információk gyűjtése a Cég által telepített termékek üzembe helyezéséről (automata ajtók, forgóvillák, ajtócsukók, stb.)
  • Házon belüli tréningeken való részvétel, saját tudás bővítése és a pozícióhoz szükséges gyakorlat fejleszetése

Miért jelentkezz?

  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes alapjövedelem és teljesítményarányos bónusz
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Kitűnő tanulási, továbbképzési lehetőségek
  • Céges mobiltelefon

16.000-en már őket választották!
Jelentkezni magyar és angol önéletrajz csatolásával tudsz.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása