Ugrás a tartalomra

Belső auditor - Biatorbágy

Feladatok:

  • Az éves auditterv alapján tervezd és végezd el az auditokat (rendszer-, folyamat- és termékauditok / IATF 16949 ill. VDA 6.3),
  • A cégcsoporton belül a vállalati folyamatauditokat tervezd meg, hajtsd végre,
  • Támogasd és koordináld a termékauditokat/rekvalifikációs vizsgálatokat az anyavállalattal közösen a cégcsoporton belül gyártott termékekre,
  • Kezdeményezd és felügyeld a folyamatmutatók és auditok alapján hibaok feltárásokat és helyesbítő tevékenységeket,
  • Felügyeld a Minőségirányítási rendszer dokumentációs rendszerét,
  • Kezdeményezd az új eljárások előkészítését, és ellenőrizd a meglévőket a rendszernek megfelelően,
  • Frissítsd a kapcsolódó dokumentumokat új folyamat, vagy folyamatváltozás esetén.

Elvárások:

  • Legyen felsőfokú iskolai végzettséged,
  • Társalgási szinten tudj angolul,
  • Előny, ha van releváns tapasztalatod, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Ismerd az ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3 szabványokat,
  • Ismerd a Minőségirányítási alapfogalmakat és módszereket (SPC, FMEA, Control Plan, MSA, stb.),
  • Számítógépes ismereteid felhasználói szintűek legyenek.

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil, multinacionális háttér
  • Cafeteria
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Melegétkezési lehetőség
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Ingyenes buszjáratok / bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari Partnere részére keres új munkatársat!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 26.04.2023

Állás megosztása