Ugrás a tartalomra

B2B Értékesítő

B2B Értékesítő Munkatársat keres a MyActionCam Csapata

Cégünk a pilótanélküli légijárművek értékesítése és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások területén meghatározó szereplő a magyar piacon. UAV rendszerintegrációs, kereskedelmi, karbantartási és oktatási tevékenysége folyamatosan bővül. Termékeink és szolgáltatásaink segítenek az állami és vállalati felhasználóknak az új technológiák bevezetésével növelni a hatékonyságukat. A piac folyamatos fejlődése miatt keressük csapatunk új tagját mezőgazdasági, rendvédelmi és geoinformatikai területre.

Feladatok:

  •  Aktív részvétel a vállalat értékesítési tevékenységében, új ügyfelek felkutatása és meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  •  Kapcsolattartás állami és ipari felhasználókkal
  •  Vásárlói igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás
  •  A presales és aftersales munkatársak segítségével árajánlatok kidolgozása és nyomon követése
  •  Rendszerek értékesítése, oktatások valamint az értékesített rendszerek rendszeres karbantartási folyamatainak nyomon követése
  •  Együttműködés a gyártók és a beszállítók értékesítési termék-felelőseivel
  •  Szakmai oktatásokon, konferenciákon való részvétel (bel- és külföld egyaránt)

Elvárások:

  •  Legalább középfokú végzettség
  •  Műszaki területen szerzett 2-5 év értékesítési tapasztalat
  •  Magas szintű számítástechnikai és műszaki ismeretek
  •  Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt angolul és magyarul is
  •  B kategóriás jogosítvány
  •  Vállalkozói szemlélet
  •  Rugalmasság, csapatmunka

Előnyt jelent:

  •  Értékesítési gyakorlat és műszaki ismeret dróntechnológia, távérzékelés területén
  •  Aktív kapcsolati háló állami és/vagy közép és nagyvállalati szektorban

Amit nyújtunk a versenyképes fizetésen és az intellektuális kihíváson túl:

  •  Izgalmas munka egy rendkívül érdekes, változatos területen
  •  Betanulás, képzések
  •  Magas műszaki kompetenciájú segítőkész kollégák
  •  Hosszú távú fejlődési lehetőség
  •  Vállalati laptop, mobiltelefon
  •  Fiatalos csapat

  •  magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz
  •  motivációs levél fizetési igény megjelölésével

Kezdés:

Azonnali kezdéssel

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
2 év
Középiskola

Létrehozás dátuma: 03.12.2021

Állás megosztása