Ugrás a tartalomra

Autószerelő munkatársakat keresünk! (2997)

Autószerelő munkatársakat keresünk!

Partnerünk az autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplőiként számos helyen jelen vannak nem csak hazánkban, de külföldön is. Autóbuszflottájuk közel 100 gépjárműből áll, melynek szervizelését, javítását dunavarsányi telephelyükön végezzük 14 fős összeszokott csapatukkal.

Ha érdekel az autóbuszok, különleges járművek javítása, szerelése akkor jelentkezz dunavarsányi  szervizükbe, ahova nem csak munkatársat keresünk, hanem egy csapattagot is!

Főbb feladatok, munkák:

  • gépjárművek  vizsgálata és műszaki ellenőrzése,
  • hibák feltárása és javítása,
  • gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása, cseréje, valamint javítása és felújítása,
  • zsírzás, olajcserék elvégzése,
  • gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok elvégzése,
  • gépjárművek felkészítése hatósági vizsgára,
  • autóbuszok műszaki állapotának ellenőrzése és az esetleges meghibásodás jelzése,
  • a szakmai feladatához előírt munkavégzés, és típusonkénti érvényben lévő technológiák betartása,
  • a munkavégzéshez használt gépek berendezések rendeltetésszerű használata,
  • típusismeret megszerzése és alkalmazása,
  • környezetkárosító anyagok szakszerű kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • autószerelői szakképesítés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • minimum 3 év gyakorlat,

Előnyök:

  • előnyt jelent, valamely Volán társaságnál szerzett szakmai tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • biztos, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • erkölcsi és anyagi megbecsülés

Dunavarsány, 2336 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.10.2021

Állás megosztása