Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.

Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.

A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Autószerelő / Autóvillamossági szerelő

Feladatok:

  • Speciális úttisztító gépjárművek összeszerelése
  • Úttisztító gépek adaptereinek összeszerelése
  • Hibakeresés, üzembe helyezés, tesztelés

Előny

  • Nyugati teherautó szerelésben szerzett tapasztalat (Mercedes)
  • Német, angol nyelvtudás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (autószerelő, technikus, mezőgazdasági gépszerelő, villanyszerelő)
  • Rajzolvasási készség
  • Számítógépes ismeretek, diagnosztikai eszközök használata
  • Érettségi/Szakmunkás vizsga

Dévaványa, 5510 Magyarország
Békés
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 03.11.2021

Állás megosztása