Ugrás a tartalomra

Autóipari operátor

Lökhárítók gyártásával foglalkozó győri partnerünk részére keresünk munkatársakat a szereldei területre a következő munkakörbe:

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Jól kiszámítható műszakmodell 3 műszakban 8 órában
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvező ösztönző és juttatási rendszer, magas cafeteria és teljesítménybónusz
  • 13. havi juttatás sikeres üzleti év esetén

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóipari alkatrészek munkautasítás alapú összeszerelése
  • Csavarozó gépek és egyéb berendezések használata
  • Festett autóalkatrészek kezelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentáció kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőség alapú gyártási szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Győr

Győr
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 06.05.2021

Állás megosztása