Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Manager asszisztens
(REC_2020_6_12)

Otthon vagy a számok világában és az adminisztratív munka sem áll távol tőled, akkor itt a lehetőség, hogy ezzel pénzt is keress. Rugalmasságukra való tekintettel könnyedén összeegyeztetheted a munkád a tanulmányaiddal.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Zalaegerszeg

FELADATAID LESZNEK:

  • Adminisztráció;
  • Könyvelési, számviteli feladatok elvégzése.

AMIT KÍNÁLUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

  • Hosszú távú diákmunka lehetőség;
  • Rugalmas időbeosztás;
  • Magas szintű szakmai fejlődés;
  • Versenyképes bérezés, bruttó 1.350 Ft/óra.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony pénzügy, számvitel szakirányon;
  • Legalább 1 befejezett tanév;
  • Pénzügy, számviteli ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Kismamák jelentkezését is várjuk!

Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy telefonon a +3620 351 6734!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Manager asszisztens (REC_2020_6_12)

Zalaegerszeg
Zala
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása