Ugrás a tartalomra

Targoncavezető raktáros - XXI. kerület

Érdekel egy raktáros állás?

Jó fizikummal és targoncavezetői engedéllyel is rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, akik országos szinten segítik partnereik raktározási és áruszállítási nehézségeit, akkor jelentkezz raktárosnak most!

Miért érdemes jelentkezned?

  • Naponta leszel nálunk bejelentve és hetente kaphatod meg fizetésedet

  • 8 órában kell majd dolgoznod, de csak 2 műszakban (6:00 - 14:30, 14:00 - 22:30)

  • A H7-es hév Szabadkikötő állomásától pár perc gyaloglással könnyen megközelítheted raktárunkat

Milyen feladataid lesznek?

  • Kamionokat kell leszedned, majd a raktárba elszállítanod az anyagokat

  • Az összekészített árut kell szállítanod a raktáron belül targoncával

  • Általános raktározási feladatokban kell részt venned

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha rendelkezel alapfokú végzettséggel és targoncavezetői vezetői jogosítvánnyal

  • Amennyiben van tapasztalatod homlokvillás és tolóoszlopos targoncavezetésben

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Egyszerűsített foglalkoztatásban dolgozhatsz, ezért hetente kaphatod meg fizetésedet

  • Nettó 1.700 Ft-os órabért kapsz majd tőlünk, így egy napi munkával 13.600 Ft-ot kereshetsz

Hol fogsz dolgozni?

  • A XXI. kerületben a Duna közvetlen közelében található raktárunk, ami autóval és tömegközlekedéssel is viszonylag könnyen megközelíthető

Ha tetszik a lehetőség nincs más dolgod, mint elküldeni önéletrajzod vagy adataid Kovács Máténak a

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása