Ugrás a tartalomra

Áruösszekészítő - Győr

Feladatok:

  • Fehérnemű csomagolása
  • Komissiózás
  • Egyéb raktári folyamatok ellátása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Határozatlan idejű munkaviszony vállalása
  • Azonnali munkába állás

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend (5.50-14.05)
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. logisztikai Partnercége számára keres munkatársakat csomagolói munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük hívja a 06202401114-es telefonszámot, vagy keresse fel irodánkat Győrben az Attila utca 6. szám alatt.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 08.08.2022

Állás megosztása