Ugrás a tartalomra

Szárazárú összekészítő

Áruösszekészítőt keresünk szárazáruraktárba. Tiszta, rendezett raktárban dolgozhatsz, és megválaszthatod a műszakodat.

Feladatok, amik rád várnak:

  • szárazáru kartonokat kell raklapokra helyezni (árumozgatás)

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Milyen a műszakbeosztás?

  • rugalmas munkavégzés: 6, 7 és 8 órában is dolgozhatsz

  • a műszakot TE választhatod meg

  • amiből választhatsz: 05:00-13:30 vagy 9:00-17:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap

Amire szükséged lesz:

  • a pontosságod

  • a megbízhatóságod

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk a munkádért?

  • havi bruttó 335.700Ft kezdő fizetés (8 órában)

  • munkába járás költségének támogatása

  • szerezhetsz targoncavezetői jogosítványt

  • egyéb béren kívüli juttatások

  • ha tovább maradnál, mint két év, a fizetésed 377.400 Ft-ig is nőhet (napi 8 órás műszakban)

  • de aki már 10 éve partnerünknél dolgozik, a bére 422.800 Ft-ra nőtt

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.10.2021

Állás megosztása