Ugrás a tartalomra

Áruházvezetőt

keresünk biatorbágyi áruházunkba!

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos
    feladatok
    iránt
  • áruházvezetői tapasztalattal rendelkezik
  • rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
  • kereskedelmi és boltvezetői szakképesítéssel rendelkezik

FELADATAI:

  • áruház tevékenységének irányítása
  • a vezetőtársak és munkatársak irányítása, az elvégzendő feladatok kiadása, munkájuk ellenőrzése, értékelése
  • szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak
  • vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
  • áru kihelyezése, kezelése, esztétikus és szakszerű kihelyezése, áruátvétel
  • az áruház termékeinek értékesítése, az eredményesség növelése
  • folyamatos konkurencia elemzés, javaslattétel a működés fejlesztésére
  • személyzetfejlesztésben való részvétel
  • a fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása
  • az áruházi rendezvények, aktivitások szervezése és irányítása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem, bonusz
  • dolgozói kedvezmény
  • dinamikus csapat
  • változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben

ELŐNY:

  • targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés

Fressnapf-Hungária Kft., HR osztály,
1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 11/C
Népliget Center A épület 4. emelet

Áruházvezető (Biatorbágy)

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása