Ugrás a tartalomra

Anyagmozgató

  • kézi és békával végzett anyagmozgatás
  • készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások / Requirements

  • Fényképes Önéletrajz csatolása a jelentkezés során
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Gyárban vagy raktározásban szerzett tapasztalat előny!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Induló órabér bruttó 1280 Forint (3 hónap után bruttó 1340 Forint)
  • Műszakpótlék (18 és 6 óra között 40%)
  • Jelenléti és hűségbónusz
  • Szezonális bónusz
  • Túlóra lehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:

Vécs- Visonta - Halmajugra - Detk - Ludas - Karácsond - Gyöngyös

Verpelét - Kisnána - Domoszló - Markaz - Abasár - Gyöngyös

Szűcsi - Rózsaszentmárton - Ecséd - Hort - Nagyréde - Gyöngyös

Erdőtelek - Tenk - Heves - Boconád - Tarnaméra - Tarnazsadány - Nagyfüged - Gyöngyös

Mátraderecske - Recsk - Parád - Gyöngyös

Petőfibánya - Lőrinci - Heréd - Hatvan - Hort - Gyöngyöshalász - Gyöngyös

Dormánd - Besenyőtelek - Mezőtárkány - Füzesabony - Kápolna - Kál - Gyöngyös

Gyöngyöspata - Gyöngyöstarján - Gyöngyösoroszi - Gyöngyös

Salgótarján - Bátonyterenye - Kisterenye - Szurdokpüspöki - Gyöngyös

Jászárokszállás - Atkár - Vámosgyörk - Adács - Gyöngyös

Bodony- Parád - Parádsasvár - Mátrafüred - Gyöngyössolymos - Gyöngyös

Gyöngyös
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása