Ugrás a tartalomra

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság,
Metró Infrastruktúra Főmérnökség

Anyag- és eszközkezelő

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • A beérkező anyagigények feldolgozása, koordinálása
  • Készletek nyilvántartása
  • A szervezeti egység vezetőinek, tevékenységüknek közvetlen támogatása
  • Irodagépek kezelése (fénymásoló, spirálozó, hőkötő, szalagnyomtató stb.)
  • Nyilvántartások, kimutatások készítése, elemzések előkészítése
  • Iktatórendszer kezelése

A munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű irodai számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Adminisztratív és/vagy műszaki területen szerzett min. 5 év szakmai tapasztalat
  • Elvárás a pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • SAP vállalatirányítási szoftver ismerete

Amit nyújtunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • Cafeteria
  • Kedvezményes üdülés
  • Ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

A Jelentkezem gombra kattintva küldött fényképes önéletrajz beküldésével.

Jelentkezési határidő: 2021. november 30.

ANYAG - ÉS ESZKÖZKEZELŐ

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása