Ugrás a tartalomra

Adótanácsadó gyakornok

A Magyarországon 1991 óta jelen lévő Mazars az egyik vezető hazai könyvvizsgáló és tanácsadó vállalat. 170 magasan képzett és elkötelezett szakemberrel teljes körű szolgáltatást nyújtunk ügyfeleinek valamennyi ágazatban, a pénzügyi és a banki szektorban ugyanúgy, mint az iparban és a szolgáltatások területén. Ügyfélportfóliónkban a tőzsdén jegyzett, nemzetközi nagyvállalatok hazai leányvállalatai mellett megtalálhatók a magyar kis- és középvállalatok is.

Feladatok:

  • Transzferár nyilvántartások elkészítése
  • Tanácsadó levelek megírása
  • Nemzetközi adatbázisok használata
  • Árképzési politikák elemzése és dokumentálása
  • Multinacionális cégek tevékenységének üzleti elemzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi tanulmányok végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés januártól
  • 08:00-17:00 között, 8 órában
  • Heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1609 Ft/óra diákbér
  • Szakmailag magasan képzett kollégák
  • Hosszú távú diákmunka
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetők

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Kérlek töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Néhány napon belül keresni fogunk megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása