Ugrás a tartalomra

ADMINISZTRATÍV MUNKATÁRS (RAKTÁROZÁSI TERÜLETEN)

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégeként 30 szaküzlettel és 2 webáruházzal már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Budapesti raktári csapatunkba keresünk most

ADMINISZTRATÍV MUNKATÁRSAT.

Feladatok:

  • Csomagküldős és kiszállításos rendelések számlázása, szállító levelek készítése, számlák és szállítólevelek ellenőrzése rendelésszámok alapján,
  • Napi- és gyűjtőszámlázás végzése,
  • Export számlázás, a számlák igazolásának ellenőrzése, irattározása,
  • Menetlevelek vezetése, majd irattározása,
  • Rendelésből és kézi szállítólevél alapján jóváírások, szükség esetén stornó, visszáru számlák készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • 2-3 év raktárban és/vagy adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú számítógépes ismeret,
  • Megbízható, pontos munkavégzés.

Előny:

  • Műszaki, villamossági érdeklődés.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: XVII. kerület, 2021 márciustól Nagytarcsa, ahová vállalati busz szállítja a dolgozókat.
  • Munkaidő: két műszakban, 8.00-16.30 és 14.00-22.00, előzetes beosztás alapján.
  • HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.06.2020