Ugrás a tartalomra

Adminisztratív gyakornok

A vállalatot azzal a céllal alapították, hogy világszerte kiváló minőségű termékeket gyártson és értékesítsen, és az elmúlt több mint 100 évben a Nilfisk a piacok és az ügyfelek változó igényeit innovatív termékekkel és megoldásokkal elégítette ki. Napjainkra a Nilfisk prémium minőségű takarítási termékek és megbízható értékesítés utáni szolgáltatások széles skáláját kínálja a professzionális piac számára.  Feladatok:

  • Kárigényes munkafolyamatok támogatása, felügyelése
  • Igények, kérdések, dokumentációk feldolgozása
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Reklamációk, e-mailek, kérések kezelése
  • Kárigények bejelentésének hatékony kezelése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Microsoft Office programok magabiztos kezelése

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 25-30 órában vállalható diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Stabil nemzetközi háttér, multinacionális munkakörnyezet
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat, gyümölcsnapok
  • Bejárás- és étkezéstámogatás
  • Felelősségteljes feladatok, karrierépítési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása