Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Adminisztrációs – Hitelügyintéző munkatársat keresünk (3015)

adminisztrációs – hitelügyintéző munkatársat keresünk részmunkaidőben!

10 éves múlttal rendelkező, használt autó kereskedelemmel foglalkozó partnerünk telephelyére kolleginát keresünk

adminisztrációs munkatárs/ hitelügyintéző pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Állapotlapok készítése,
  • szervizkönyvek és egyéb dokumentumok fotózása,
  • értékesítők, felvásárlók munkájának támogatása,
  • alap fizetésen felül jutalékos rendszerben hitel közvetítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet,
  • kulturált megjelenés,
  • csapat szellem,
  • megbízható munkaerő,
  • önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Használt, vagy új autós szakterületen szerzett tapasztalat,
  • biztosítás és hitelközvetítői bizonyítvány megléte,
  • német, angol, lengyel nyelv ismerete,
  • banki szoftverek felhasználó szintű ismerete (BAF, CIB, Cofidis, Merkantil,),
  • hitelközvetítésben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Kellemes környezet,
  • fiatalos csapat,
  • dinamikusan fejlődő fizetés.

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 08.02.2022

Állás megosztása