Ugrás a tartalomra

Accountant (Part-time)

Könyvelő (részmunkaidős)

Az Ön új cége

Közvetlen külföldi befektetésekre szakosodott jogi, adó-, és vállalati tanácsadást nyújtó, valamint könyvvizsgálattal foglalkozó tanácsadó és könyvvizsgáló társaság Könyvelő pozícióba keres kollégát napi 4 órában.

Az Ön új pozíciója

A fő feladatok közé tartozik:

  • a bejövő, kimenő számlák könyvelése
  • havi zárás
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Mire van szüksége a sikerhez

  • angol, vagy német nyelvtudásra, melyet írásban kell majd használnia
  • gazdasági, vagy pénzügyi tanulmányok folytatására, vagy könyvelés területén szerzett tapasztalatra

Mire számíthat partnerünktől
 Partnercégünk folyamatos támogatást, versenyképes fizetést és rugalmas munkavégzést kínál az Ön számára. Munkáját Home office-ból, vagy a Hősök terén elhelyezkedő villa épületből végezheti.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘JELENTKEZEM’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása