www.cvonline.hu

HRSS Relocation Specialist / HR General Assistant

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.07.20.
Jelentkezési határidő: 2018.03.13.

Multinacionális FMCG partnerünkhöz keresünk angolul folyékonyan beszélő HR asszisztens kollégát hosszú távra.

Pozíció leírása / Job description

- Új belépők teljes körű belépési folyamatának koordinálása, onboarding.
- Helyi munkavállalók és külföldi kollégák HR koordinációja, kapcsolattartás más osztályokkal.
- Szervezetfejlesztési folyamatok háttértámogatása.
- Munkaszerződések, kirendelő levelek készítése a magyarországi vállalat és a régión belüli más országban lévő munkavállalók számára.
- Személyi adatlapok, a be-, és kiléptetéshez szükséges dokumentumok készítése.
- Havi rendszerességű riportok készítése a bérszámfejtés számára.
- Heti gyakoriságú SAP riportok készítése a helyi HR osztály, és más európai országok számára.
- Irodai jelenléti ívek készítése: kulcsfontosságú felhasználói és adminisztrátori teendők a szabadságolási rendszerben.

Elvárások / Requirements

- Középfokú vagy felsőfokú végzettség
- Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban)
- HR/Munkaügyi területen szerzett tapasztalat
- Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- Megbízható, türelmes, precíz személyiség
- Csapatjátékos személyiség és stressztűrő képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Haladó Microsoft Excel felhasználói ismeret

Előny:
- SAP ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Kihívást jelentő munkakör
- Multinacionális környezet
- Barátságos, nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú, fix munkaszerződés

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.03.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre