Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HRSS Relocation Specialist / HR General Assistant

  • A hirdetés 245 napja lejárt
Multinacionális FMCG partnerünkhöz keresünk angolul folyékonyan beszélő HR asszisztens kollégát hosszú távra.
- Új belépők teljes körű belépési folyamatának koordinálása, onboarding.
- Helyi munkavállalók és külföldi kollégák HR koordinációja, kapcsolattartás más osztályokkal.
- Szervezetfejlesztési folyamatok háttértámogatása.
- Munkaszerződések, kirendelő levelek készítése a magyarországi vállalat és a régión belüli más országban lévő munkavállalók számára.
- Személyi adatlapok, a be-, és kiléptetéshez szükséges dokumentumok készítése.
- Havi rendszerességű riportok készítése a bérszámfejtés számára.
- Heti gyakoriságú SAP riportok készítése a helyi HR osztály, és más európai országok számára.
- Irodai jelenléti ívek készítése: kulcsfontosságú felhasználói és adminisztrátori teendők a szabadságolási rendszerben.

Elvárás

- Középfokú vagy felsőfokú végzettség
- Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban)
- HR/Munkaügyi területen szerzett tapasztalat
- Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- Megbízható, türelmes, precíz személyiség
- Csapatjátékos személyiség és stressztűrő képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Haladó Microsoft Excel felhasználói ismeret

Előny:
- SAP ismerete

Amit nyújtunk

- Kihívást jelentő munkakör
- Multinacionális környezet
- Barátságos, nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú, fix munkaszerződés

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.03.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
HR Assistant

Trenkwalder Kft

Provide administrative support to the HR Genera...
Budapest

German speaking HRSS Onboarding Specialist

Randstad Hungary Kft.

The global financial services company's Hungari...
Budapest

HR specialist

Adecco Kft.

What you can expect when you apply:  Young, dyn...