Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Vezető

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Kedves HR Vezető Kolléga! Többéves HR területen szerzett tapasztalattal rendelkezel? Eredményorientált és kiváló kommunikációs készséggel rendelkező szakértő vagy, aki szeret csapatban dolgozni? Ha a fenti kérdéseimre a válaszod egy határozott igen, jelentkezz Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei könnyűipari partnercégünkhöz

HR Vezető pozícióba.

Leendő feladataid:

  • A HR stratégia megalkotása és a toborzási folyamatok hatékony menedzselése;
  • A képzési és értékelési rendszer kialakítása;
  • A javadalmazási rendszer felügyelete és fejlesztése;
  • A képzési terület irányítása.

Az ideális jelölt:

  • Szakirányú felsőfokú végzettségű;
  • 5 éves releváns szakmai tapasztalata van recruitment területen;
  • Angol nyelvtudása kommunikációs színtű írásban és szóban;
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretei vannak (MS Office);
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezik;
  • Képzésfejlesztésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Komplex, változatos feladatkör;
  • Modern, multinacionális szervezet;

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye északkeleti része.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre