Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR VEZETŐ

  • VOLÁNBUSZ Közlekedési Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 73 napja lejárt

A VOLÁNBUSZ ZRT.

felvételt hirdet

HR VEZETŐ

munkakör betöltésére

Október 1-től országszerte a VOLÁNBUSZ Zrt. végzi az autóbuszos közösségi személyszállítási tevékenységet: a hat regionális közlekedési központ beolvadásával közel 19 ezer fővel Magyarország harmadik legtöbb munkavállalóját foglalkoztató állami társasága jött létre.

A leendő munkatárs feladatai:

  • támogatja a humánerőforrás vezérigazgató-helyettest napi munkájában,
  • koordinálja a Humán terület alá tartozó szervezetek közötti kapcsolattartást, és segíti a szervezetek külső partnerekkel történő együttműködését,
  • javaslatok, adatszolgáltatások, előterjesztések kidolgozásával döntés előkészítő feladatkör betöltése,
  • a társaság toborzási tevékenységének irányítása,
  • pályaorientációs- és gyakorlati képzési rendszer működtetése és fejlesztése országos szinten.

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • HR területen szerzett széles körű szakmai tapasztalat (min. 3 év),
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • vezetői tapasztalat (min. 1-3 év).

A munkavégzés helye:

  • Budapest.

A munkaidő típusa:

  • Teljes munkaidő.

  • Az önéletrajzot a „HR vezető” pozíció megjelölésével 2019. november 15-ig várjuk.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: Link megjelenítése Köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre