Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Vezető

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Győr
  • A hirdetés 114 napja lejárt

Pozíció leírása:

HR stratégia meghatározása, fejlesztése a Corporate HR stratégiával összhangban;
Területi vezetők támogatása szervezetfejlesztési kérdésekben;
Létszám menedzsment;
Külsős parterek kiválasztása, szerződéskötés (munkaerő kölcsönző/közvetítő cégek , üzemorvosi szolgálat), teljesítményük monitorozása;
Bérszámfejtés koordinálása;
Munkavállalói elköteleződéshez kapcsolódó projektek koordinálása;
Teljesítményértékelési rendszer fenntartása, teljesítményértékelések koordinálása;
HR budget tervezés, kontroll;
Compensation&benefit témakörrel kapcsolatos feladatok (Éves Bérfejlesztés, bónusz stb.)
HR osztály munkájának koordinálása, célok meghatározása, szakmai támogatás;
Belső- külső kommunikáció koordinálása;
HR KPI-ok meghatározása;
CSR + PR tevékenységek koordinálása.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Legalább 7-10 év HR területen szerzett tapasztalat
Gyártó vállalatnál szerzett HR vezetői tapasztalat (3-5 év)
Tárgyalási angol nyelvtudás
Munkajogi ismeretek

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/837-52-58

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés,
Cafeteria,
Fejlődő szervezet;
Modern környezet.

Helyek Győr
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre