www.cvonline.hu

HR vezető (Bács-Kiskun megye)

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Autóipari, multinacionális megbízó Partner cégünk számára keresünk HR vezető munkatársat Bács-Kiskun megyébe az alábbi feladatokra:

Feladatok:

  • Új beruházásokhoz, kapacitásbővítéshez kapcsolódóan a vállalati HR stratégia és a folyamatok teljes körű kialakítása, működtetése, fejlesztése
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • A szervezet munkaerő igényének teljes körű kielégítése
  • A szervezet dolgozói számára a szükséges oktatások, képzések megszervezése
  • HR és szervezetfejlesztési programok kialakítása, fejlesztése
  • Bérszámfejtéshez, TB- ügyintézéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Szerződéskötések
  • Kapcsolattartás helyi szervezetekkel, hivatalokkal
  • Marketingkommunikáció (cégképviselet a sajtóban és médiákban)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves autóipari  HR vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (német előny)
  • Munkajogi ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Közvetlen, nyitott személyiség
  • Rugalmasság
  • Nagyfokú mobilitás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő