Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR VEZETŐ (13-8834)

Hozzáadva: 2018.11.15.
Jelentkezési határidő: 2018.08.23.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR VEZETŐ
(13-8834)

pozícióba.

Feladatok:

  • Körülbelül 10 fős HR csapat vezetése,
  • A vállalat hatékony működésének támogatása HR oldalról, stratégiai javaslatok kidolgozása, szervezetfejlesztés,
  • A menedzsment tagjaként meetingeken, workshopokon való részvétel,
  • Globális és regionális HR projektek irányítása,
  • A munkaerő-gazdálkodással kapcsolatos jogszabályváltozások figyelemmel kísérése,
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel a HR területén belül,
  • Rendszeres utazásokon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Utazási hajlandóság,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8834”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.  Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Toborzó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre