Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
HR Travel (utaztatási koordinátor) gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.15.
Hirdetés azonosító: 1630942
lejárt
FELADAT

Ha szeretnéd megismerni egy multinacionális vállalat HR Services (Admin&Travel) csapatának mindennapjait és tagja lenni egy pörgős és lelkes csapatnak, akkor jelentkezz hozzánk Utaztatási Koordinátor gyakornoknak!

Feladat

  • Üzleti utazások szervezése (pl. hotelfoglalás) és adminisztrálása
  • HR Services (Travel) csapat munkájának teljes körű támogatása
  • Utazókkal, hotelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
  • Adatbázisok és utaztatási rendszer kezelése
  • Fordítási feladatok, kommunikációk előkészítése
PROFIL
  • Munkavégzés ideje: heti 30 óra
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 1 évig
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Gyors, precíz és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, csapatszellem
  • Önállóság és fejlett problémamegoldó-készség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Érdeklődés a HR témák iránt

Előny

  • HR szakirányú tanulmányok
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre