Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Toborzó

HR Toborzó

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

A Starjobs Magyarország Kft. dinamikusan növekvő fizikai munkaerő-kölcsönzési ágazatába keres új kollégát az alábbi pozícióba

Recruiter (Toborzási munkatárs fizikai területre)

Feladatok:

  • Támogatni a projektvezető kollégák napi munkáját

  • Kezelni az álláshirdetéseket

  • Jelölteket felkutatni adatbázisokban, közösségi oldalakon, majd telefonon előszűrni őket

  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Minimum 2 év fizikai toborzásban szerzett  tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)

  • Önálló, pontos munkavégzés – hogy munkád tényleg segítség legyen

  • Proaktív hozzáállás – a cél a minőség nem a mennyiség

Egyéb:

  • Munkaidő: heti 40 óra

  • Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Amit kínálunk:

  • Támogató csapat, akinek érdeke a szakmai és személyes fejlődésed

  • Jó hangulatban történő munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre