Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Toborzó / Recruiter Budapesten

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

V. kerületi irodánkba keresünk olyan elhivatott munkatársat, aki az egészségügy területén belül fog vezetni toborzási projekteket Németországba, Ausztriába, Svájcba, az Egyesült Királyságba és más országokba.

Természetesen más szektorokkal is foglalkozni fog a leendő munkaválla a fő területei mellett.

Olyan munkatársat keresünk, aki középfokon beszél angolul és NÉMETül a magyar nyelv mellett, és rendelkezik a HR területén szerzett tapasztalattal, szakirányú végzettség nem feltétel.

Kis csapatunk barátságos, segítőkész munkatársakból áll, az irodánk az 5. kerületben helyezkedik el közel számos tömegközlekedési eszközhöz.

Amti kínálunk:

  • fix alapbér + jutalék
Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
HR Recruiter - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Finance Recruiter

Randstad Hungary Kft.

Finance területen dolgozol, de egy ideje gondol...
Budapest

Senior IT Recruiter

IT Services Hungary Kft.

End-to-end recruitment responsibility Using cre...