Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR toborzó (Miskolc)

HSA Kft.
Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.26.

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót munkakörbe:

HR toborzó

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Toborzási és kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Munkaerőigény felmérés és kiszolgálás adott gyáregységben
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás és koordináció
  • Toborzáshoz szükséges adminisztráció elvégzése
  • Az új kollégák beléptetési folyamatának előkészítése, támogatása
  • Hirdetések elkészítése, feladása online és offline felületeken
  • Helyszíni tájékoztatók megszervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a munkaügyi központokkal, szakiskolákkal és képzési központokkal

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Kiváló együttműködési- és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre