www.cvonline.hu

HR Tanácsadó - Székesfehérvár (Referenciaszám: BSZV-2304)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.01.29.
Jelentkezési határidő: 2018.02.15.
Hirdetés azonosító: 1367520

Feladatok:

  • Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek történő szakmai tanácsadás
  • Egyéni esetkezelés
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Céges partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás
  • Heti 20 órás munkavégzés

Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Mobilitás

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Székesfehérvár

Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. megbízója részére munkatanácsadói területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2304-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Hr asszisztens
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Részmunkaidő, Határozatlan idejű