www.cvonline.hu

HR Tanácsadó - Dél-Dunántúl

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési és szervezési projektben való aktív részvét;
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás;
  • Jelenléti adatok feldolgozása, részvétel bérszámfejtés előkészítésében;
  • Cafeteria program adminisztráció, adat feltöltés;
  • Oktatási nyilvántartás, file-ok karbantartása, oktatási dokumentumok adminisztrációja;
  • Orvosi-egészségügyi vizsgálatokra beutalók adminisztrációja;
  • Statisztikák készítése;
  • Toborzási folyamatok szervezésének, lebonyolításának támogatása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség;
  • határozott, magabiztos fellépés.

Előny:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • 1-2 éves HR vagy munkaügyi tapasztalat;
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzési lehetőség,
  • fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dél-Dunántúl

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak
küldje fényképpel ellátott önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Pécs
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Aktiválás időpontja 2015.01.07.