www.cvonline.hu

HR tanácsadó (B16HRt)

  • A hirdetés 787 napja lejárt

HR tanácsadó

B16HRt

Cégünk magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő vállalat, mely elsősorban az informatika és gyártás területére specializálódott. Csapatunkba keresünk HR tanácsadót.

Feladatok:

Feladatok:

  • Munkaerő-közvetítési projektek teljes körű eredményes lebonyolítása mérnöki és IT területen
  • Ügyfél igényeinek felmérése
  • Álláshirdetések igényes elkészítése, megfogalmazása
  • Potenciális jelöltek felkutatása
  • Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése, interjú lapok elkészítése
  • Folyamatos, proaktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, igény szerint piackutatások készítése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-közvetítési területen szerzett tapasztalat (mérnöki és/vagy IT szektor előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Elvárt személyiségjegyek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Cél- és sikerorientált hozzáállás
  • Kitartás, „nem adom fel” szemlélet

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

Amit nyújtunk:

  • Kihívással teli projektek
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern gondolkodású, rugalmas, kreatív csapat, támogató háttér

Rólunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Kutya- és biciklibarát munkahely
  • Gyümölcsnap minden kedden
  • Fiatalos, jókedvű és összetartó csapat

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.10.01.