Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Specialista

  • Randstad Hungary Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 26 napja lejárt
HR Specialistát keresek nemzetközi partnerem részére, amely a világ egyik vezető technológiai vállalata. A digitalizáció, az automatizálás és a villamosítás területeire fókuszálva globális jelenléttel bír.
- Munkaügyi adminisztráció: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása, személyügyi törzsadatok karbantartása
- Belépéshez, kilépéshez kapcsolódó folyamat teljes körű koordinációja
- Kompenzációs és juttatási folyamatok adminisztrációja (pl.: éves bérfejlesztés és bónusz kifizetés, cafeteria)
- Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
- A területhez tartozó projektekben való közreműködés, felelősségi körbe tartozó projektek önálló menedzselése
- Folyamatfejlesztés, meglévő szabályzatok és folyamatok felülvizsgálata

Elvárás

- Felsőfokú végzettség, ideálisan HR területen
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Fizikai munkaerőállomány támogatásában szerzett releváns tapasztalat
- Naprakész munkajogi ismeretek
- SAP HR modul, vagy más vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit nyújtunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil, hosszútávú lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Innovatív gondolkodásmód, támogató csapat

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász
Aktiválás időpontja 2019.10.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
IT Specialista

Cembrit Kft.

Akár azonnali kezdéssel keressük tapasztalattal...
Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom

HR asszisztens

Trenkwalder Kft

Elszámolások készítéseSzervezéses feladatokÚj m...
Székesfehérvár

Gyártósori műszaki specialista

A rábízott gépcsoport, adott termelési tervvel ...
Bük