Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Sourcing Trainee

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.10.15.

Partnerünk egy HR Tech vállalat, amely innovatív munkaerő-felvételi megoldást kínál partnerei számára.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a recruiterekkel
  • Az ügyfelek toborzási igényeinek alapos megértése
  • Potenciális jelöltek felkutatása saját és más adatbázisok, illetve különböző social media felületek felhasználásával
  • Ügyfeleink felvételi követelményeinek és igényeinek megértése
  • Adatbázis-karbantartás: új önéletrajzok feltöltése, korábbiak frissítése, pozíciókhoz való allokálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív, felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem kritérium
  • Az eredmények meghallgatásának, megértésének, tanulásának és teljesítésének képessége elengedhetetlen
  • Képesség az újabb csatornák kiaknázására
  • Kreatív hirdetések megfogalmazása
  • Folyékony magyar és középszintű angol nyelvtudás
  • Lelkes
  • Min. 30 órát tud vállalni egy héten

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1176 Ft / óra
  • Belső karrier
  • Jó fej, segítőkész kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus és folyamatosan növekvő szervezet
  • Modern irodai környezet

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.09.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre