www.cvonline.hu

HR Researcher

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Folyamatosan bővülő csapatunk új tagját keressük munkaerő-közvetítési projektek támogatására a fent megjelölt pozícióba.

Feladatok:

·       Potenciális jelöltek felkutatása, toborzása különböző fórumokon (közösségi média aktív használata)

·       Adatbázisok szűrése, karbantartása és frissítése

·       Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés

·       Álláshirdetések feladása, kezelése

·       Tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása toborzási projekteken

·       Állásinterjúk szervezése

·       Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

·       Állásbörzéken, szakmai rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

·       Felsőfokú végzettség (akár folyamatban lévő tanulmányok is)

·       IT vagy mérnök terület iránti affinitás

·       Társalgási szintű angol nyelvtudás

·       Kedves, kommunikatív személyiség

·       Pontosság, nagyfokú önállóság

·       Heti 40 óra munka vállalása

·       Előny, ha rendelkezel bármilyen tapasztalattal a toborzás/kiválasztás területén

Amit nyújtunk:

·       Versenyképes bérezés, születésnapi plusz szabadság

·       Jófej csapat, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz

·       Kellemes munkahelyi környezet

·       Szakmai fejlődési lehetőség, tervezhető karrierút

Munkavégzés helye:

·       Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre