www.cvonline.hu

HR Researcher

  • A hirdetés 91 napja lejárt
HR Researcher pozícióba keresünk olyan munkatársat, aki szeretne a világ egyik legnagyobb vállalatánál tapasztalatot szerezni.

Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések megírása
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Tanácsadók napi munkájának a segítése
Elvárások:
  • Befejezett / folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • HR területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos, gyakorlatias tréningek
  • Karrierlehetőség