Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR Referens

HR Referens

HSA Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2020.01.24.
Jelentkezési határidő: 2020.02.24.

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

HR Referens

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Személyes és telefonos interjúk lebonyolítása
  • HR folyamatok megtervezése, optimalizálása és továbbfejlesztése
  • A belföldi és nemzetközi HR projektekben való aktív részvétel
  • A HR általános adminisztratív feladatainak ellátása
  • A Cégvezetés, a HR vezetés és a Management támogatása a személyi állománnyal kapcsolatos stratégiai és operatív kérdésekben

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú HR szakirányú vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete
  • Proaktivitás, jó időmenedzsment
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2020.01.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre