Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR projektvezető

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Cégcsoportunk több mint 20 éve foglalkozik munkaerő-kölcsönzéssel, –közvetítéssel és diákmunka-szervezéssel, országosan 4 irodában. Budapesti csapatunkba keressük új munkatársunkat azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Kedves leendő munkatársunk, tudjuk, hogy a hirdetésekből Dunát lehetne rekeszteni, ezért szeretnénk a segítségedre lenni, hogy miért küldd el a jelentkezésedet és miért is válassz minket. A hirdetésben megtalálod a feladatokat, elvárásokat, viszont szeretnénk neked kicsit bemutatni a munkahelyedet és kollégáidat is. Szeretünk itt dolgozni, mert belvárosban vagyunk, közel a 4-6-os villamos, tehát mindenki gyorsan be tud érni. A csapatunk lelkes, segítőkész és összetartó. Talpraesett és sokoldalú kollégát keresünk, akivel közösen el tudjuk érni a kitűzött céljainkat. Jellemző ránk a vidámságunk és a pozitív gondolkodásunk. Megküzdünk közösen a kihívást jelentő feladatokkal, rendszereket fejlesztünk és újakat próbálunk ki. Szeretjük, hogy teljes folyamatokat tudunk koordinálni, kommunikálunk szóban telefonon és személyesen, írásban e-mailben és a hirdetéseinken keresztül. Ezek eredménye, hogy sok új embert tudunk megismerni és velük együtt éljük meg a sikert, hogy munkahelyet találtak. A munka mellett szeretjük a közös ebédeket, illetve az aktív kikapcsolódást, legyen az ping-pong, társasjáték, bowling vagy akár lézerharc. Várunk szeretettel.

A Rád váró feladatok:

  • diákmunka szervezési, munkaerő-kölcsönzési és -közvetítési projektek teljes körű ellátása;
  • toborzási és kiválasztási folyamatok lebonyolítása (hirdetésektől a beléptetésig);
  • kapcsolattartás leendő és meglévő partnerekkel valamint a munkavállalókkal;
  • munkavállalók be- és kiléptetése, munkaügyi adminisztráció;
  • havi zárások, elszámolások elkészítése;
  • marketing és értékesítési csapat munkájának segítése ötleteiddel.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel legalább 1-2 év szakmai tapasztalattal HR vagy értékesítési területen;
  • középszinten beszélsz angolul (interjúztatáshoz szükséges);
  • magabiztosan használod a Microsoft Office programokat;
  • érdekel a HR terület (és az emberek);
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozott fellépés, proaktív munkavégzés jellemez;
  • emellett precíz és terhelhető is vagy, és szereted a kihívásokat.

Előnyt jelent, ha:

  • van „B” kategóriás jogosítványod, és nem ijedsz meg, ha használni kell.

Amit kínálunk:

  • vidám, lendületes, fiatalos csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • folyamatos szakmai kihívások és változatos munkakör;
  • csapatépítő programok és belső képzések.

Munkavégzés helye: a Produkteam Kft. budapesti irodája, VIII. kerület (Nagykörút).

Munkavégzés ideje: heti 40 órában, 9:00-17:30-ig.

Ha a fentiek alapján úgy érzed, azonosulni tudsz a munkakörrel, kattints a „Jelentkezem” gombra, az űrlapra töltsd fel eddigi tapasztalataiddal alátámasztott fényképes önéletrajzod és bruttó bérigényed.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VIII. kerület
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre