Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • Az álláshirdetés 27 napja lett aktiválva
Magyarországon több mint 1000 fővel jelenlévő partneremhez keresek Munkaügyi Ügyintéző kollégát az alábbi feladatkörre:
- Beléptetés, kiléptetés kooridnálása
- Szerződések kezelése / módosítása
- HR adminisztrációs feladatok ellátása
- Részvétel céges szintű HR projektekben (employer branding, kommunikáció)
- Munkavállalói kérdésekben való segítségnyújtás.

Elvárás

- Minimum 1-3 év általános HR tapasztalat, munkajogi ismeretek
- Középfokú angol nyelvtudás
- Precizitás, pontosság
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatjátékos

Amit nyújtunk

- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Betekintési lehetőség egy nagyvállalat életébe
- Versenyképes juttatási csomag

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás > Hr asszisztens
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre