Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR munkatárs

  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

A vállalat HR folyamatainak koordinálása és aktív részvétel a működtetésében;
Vállalati teljesítményértékelési rendszer kidolgozása, bevezetése;
A HR adminisztrációs folyamatok felügyelet, adminisztrációs feladatok ellátása;
Vállalati képzési folyamatok koordinálása;
Részvétel a HR folyamatok fejlesztésében és a HR stratégia megvalósításában;
Rendszeres és ad hoc riportok készítése;
A társosztályokkal, vezetőkkel való együttműködés.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Releváns szakmai tapasztalat
Naprakész munkajogi ismeretek
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
MS Office erős felhasználói ismerete, különösen az Excel táblázatok és Power Point prezentációk készítésében
Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Nyitott, proaktív, támogató személyiség, ügyfél és eredményorientáltság, terhelhetőség, kitartás
Nemzetközi termelő vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem
Vállalati gépjármű
Fejlődési lehetőség
Stabil, biztos munkahely

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.06.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre