www.cvonline.hu
HR munkatárs (Referenciaszám: PJ2812)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.04.06.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 795781
lejárt

Móri megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR munkatárs

Feladatok:
- Kiválasztás, tesztelés, interjúztatás
- Felvétel előkészítése, nyilvántartása
- Munkaidő nyilvántartása, munkaidőkeret bevezetése
- Bérszámfejtés előkészítése
- Személyi ügyek operatív intézése
- Belső vállalati HR szabályokra, folyamatokra javaslattétel, előkészítésében aktív részvétel
- Jelentések készítése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3-4 éves releváns tapasztalat
Munka Törvénykönyv szerinti jogi előírások naprakész ismerete és alkalmazása

Amit megbízónk kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Mór