www.cvonline.hu
HR munkatárs INTS/17/14

Európában piacvezető, mezőgazdasági export-importtal foglalkozó partnercégünk fiatalos, lendületes csapatába munkatársat keres az alábbi munkakörre:

HR munkatárs

INTS/17/14

Főbb feladatok:

  • operatív HR feladatokban való részvétel,
  • cafeteria elemek újonnan történő bevezetése, kezelése,
  • képzések, fejlesztések szervezése,
  • duális képzés,
  • fejlesztési javaslatok készítése,
  • elemzések, riportok készítése, naprakészen tartása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Excel magas szintű ismerete,
  • kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség,
  • terhelhetőség,
  • nyitottság az önálló és csapatban történő munkavégzésre,
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépkocsival megközelíthető munkahely.

Előny:

  • HR szakirányú végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • jó csapat része lehetsz.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye déli része

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre