Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR munkatárs - Foglalkozás-egészségügy (Budapest)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

HR munkatárs - Foglalkozás-egészségügy
munkatársat keresünk

HR csapatunkba keresünk új kollégát, aki felelős lesz a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos szervezési feladatokért Társaságunknál.

Ha kiváló interperszonális készségekkel rendelkezik és nem riad vissza az adminisztrációtól sem, jelentkezzen hozzánk most!

Feladatok

  • az egyes munkakörök foglalkozás-egészségügyi csoportba sorolásának támogatása
  • szervezi és figyelemmel kíséri az orvosi alkalmassági vizsgálatokkal kapcsolatos feladatokat
  • ellenőrzi és egyeztetti az orvosi alkalmassági vizsgálatok teljesítését
  • felülvizsgálja a kiállított számlákat
  • vezeti a szükséges nyilvántartásokat
  • támogatja a HR szervezet más területeit

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakmai képesítés és humánpolitikai, személyügyi, munkaügyi ismeretek
  • legalább 1 év HR területen szerzett tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások, MS Office haladó szintű felhasználói ismerete

Előnyt jelent

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (humán vagy gazdasági)
  • hasonló foglalkozás-egészségügyi szolgáltatásokkal kapcsolatos munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP HR modul ismerete

Amit kínálunk

  • az egyik legnagyobb magyarországi munkaadóként számos szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01-71-32
06 30 475 1560

2019. szeptember 19.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre