Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR (MUNKAJOGI) SZAKÉRTŐ

  • VOLÁNBUSZ Közlekedési Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A VOLÁNBUSZ ZRT.

felvételt hirdet

munkakör betöltésére

Október 1-től országszerte a VOLÁNBUSZ Zrt. végzi az autóbuszos közösségi személyszállítási tevékenységet: a hat regionális közlekedési központ beolvadásával közel 19 ezer fővel Magyarország harmadik legtöbb munkavállalóját foglalkoztató állami társasága jött létre.

Leendő munkatárs feladatai:

  • HR terület belső szabályozási rendszerének kiépítésében és fenntartásában való részvétel,
  • szakmai anyagok, állásfoglalások, előterjesztések előkészítése és véleményezése,
  • szerződések, szerződés módosítások, munkáltatói tájékoztatók előkészítése és véleményezése,
  • a humánpartnerektől, munkáltatói jogkörgyakorlóktól beérkező szakmai kérdések megválaszolása.

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • felsőfokú humán vagy jogi végzettség,
  • rendszerszemlélet,
  • strukturált gondolkodás mód,
  • jó elemzőkészség,
  • önálló, precíz munkavégzés
  • vonatkozó jogszabályok alapos, naprakész ismerete,
  • akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit nyújtunk:

  • sokoldalú munkakör az ország 3. legnagyobb foglalkoztatójánál,
  • betekintési lehetőség a HR szakma valamennyi részterületére,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • stabil vállalati háttér,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • munkavállalók részére ingyenes utazási lehetőség a társaság járatain.

A munkavégzés helye:

  • Budapest.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

Az önéletrajzot a „HR (munkajogi) szakértő” pozíció megjelölésével 2019. november 25-ig várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó
Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre