Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR manager

HR manager

Régió: Dabas, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A Cvonline.hu ügyfele meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vinyl burkolatok, szőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. Mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában, és Szlovákiában van jelen, az áruházakban illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a csapatot.

Várjuk jelentkezésed a dabasi központba.

HR manager

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok lesznek:

  • Munkatársak kiválasztása, toborzása
  • Munkatársak beillesztési folyamatának támogatása
  • Képzési programok szervezése, lebonyolítása
  • Közreműködés a bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtésében, jelenléti ívek, táppénzes papírok, igazolások kezelése, aktív kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Külföldi munkavégzéshez kapcsolódó bejelentések elvégzése
  • Mindennapos HR adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5 éves releváns tapasztalat
  • MS Office ismeret

Előnyt jelent:

  • Dabasi vagy Dabas környéki lakóhely
  • 200-250 fős vállalkozásnál ellátott HR feladatok

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatalos, sokszínű csapat
  • Maximális szakmai támogatás
  • Oktatás, képzés
  • 20%-os vásárlási kedvezmény próbaidő után
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

2372 Dabas; Beton u. 26.

Helyek Dabas
Pest
Kategória Humán erőforrás > Képzési menedzser, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre