www.cvonline.hu

HR koordinátor

  • A hirdetés 1291 napja lejárt
Móri irodánkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Toborzási, kiválasztási feladatok ellátása
  • HR adminisztráció kezelése, karbantartása
  • Be-, és kilépő munkatársak teljes körű ügyintézése
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (személyügyi/gazdasági ügyintéző)
Előny:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség (HR, Gazdasági szakirány)
Amit kínálunk:
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség
  • Új kihívásokat, feladatokat generáló környezet
  • Együttműködő, jó kedélyű, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Mór
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 - 17h
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével, vagy személyesen a Székesfehérvár Távírda u. 18 I. emeleti irodában munkanapokon 10-12 óra között.
Helyek Mór
Kategória Humán erőforrás