Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR koordinátor

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Hr csapatába keres:

HR KOORDINÁTORT

Feladatok:

  • A központi irodai toborzás-, kiválasztási folyamat önálló intézése (interjúk szervezése, interjúztatás, kapcsolattartás a vezetőkkel és a jelentkezőkkel)
  • Álláshirdetések feladása, kezelése
  • Belépők-kilépők ügyintézése
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel
  • Havi zárás lebonyolításában való részvétel ( jelenléti ívek ellenőrzése, munkaügyi problémák kezelése)
  • Tanulókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Tréningek, képzések szervezése
  • Üzleti folyamatok, vezetőségi döntések támogatása adatgyűjtéssel, egyedi elemzések készítése
  • Adminisztrációs és irattárolási feladatok elvégzése
  • Telefonok kezelése, levelezés intézése
  • HR Igazgató felé reportolás

Elvárások:

  • Munkaügyi, munkajogi alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség elsősorban közgazdasági, HR, andragógia vagy munkaügyi kapcsolatok szakon
  • Hasonló területen szerzett néhány éves releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, főleg excel
  • Baber bérszámfejtő program ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatkör
  • Stabil, növekvő szálloda vállalat
  • Vállalati rendezvények (csapatépítő, egyéb ünnepségek)
  • Kedvezményes szálláslehetőség országszerte 4 és 5 csillagos szállodákban
  • Ingyenes étkezés, korlátlan kávé fogyasztás
  • Ingyenes parkolás

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk fizetési igény megjelölésével. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a betöltendő pozíció megnevezését, illetve a saját nevét.

Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Képzési menedzser, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Oktatás / Képzés > Képzési szakértő, Tréning menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre