Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR KONTROLLER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.07.
Hirdetés azonosító: 2296739

Fejér megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A HR folyamatok riporting rendszerének a támogatása
  • Mérések, összehasonlító elemzések elvégzése a személyügyet érintő vállalati KPI-ok mentén
  • Társasági szintű bérezési, ösztönzési és juttatási rendszerek működtetésében való részvétel
  • Adatok kinyerése a vállalat rendszereiből, heti/havi és negyedéves riportok készítése, azok fejlesztése a hatékonyabb vezetői döntések előkészítése érdekében
  • Menedzsment felé prezentációk, riportok készítése
  • A társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kiemelkedő elemzési képesség és rendszerszemlélet
  • 1-3 év kontrolling, HR kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • IT rendszerek ismerete, magas szintű MS Excel ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Határozott, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is
  • Önálló és együttműködő munkastílus
  • Diszkréció, megbízhatóság, dinamizmus, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR KONTROLLER, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Fejér
Iratkozzon fel állásértesítőre