Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR kontroller

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Mór, Székesfehérvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Emberi erőforrás gazdálkodással kapcsolatos rendszeres és beszámolók, adatszolgáltatások, elemzések elkészítésében való részvétel;
Heti/havi és negyedéves riportok, elemzések, statisztikák készítése országos és nemzetközi környezetben;
Rendszeres riporting feladatok ellátása;
Társasági szintű bérezési, ösztönzési és juttatási rendszerek működtetésében való részvétel.

Követelmények:

Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség;
Min. 1-3 év HR kontrolling vagy kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat;
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel) professzionális szintű ismerete.

Előny:

Nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Értékelt kvalitások

Nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat Kiváló kommunikációs képességű;
Nagyfokú pontosság, precizitás, terhelhetőség jellemzi;
Proaktív;

Amit nyújtunk

Bejárási támogatás
Cafeteria
Bónusz

Helyek Mór
Székesfehérvár
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre